Dotaz 2445 - šárka - Poradna - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Psychologická poradna

Máte problém a nechcete na něj být sami? Ocitli jste se v tíživé situaci a nevíte, jak ji řešit?

Naši specialisté jsou zde, aby Vám pomohli s Vaším trápením!

Možná, že již zde někdo řešil stejný problém, který trápí Vás. Prohlédněte si již položené dotazy.

Dotaz - šárka 25. 8. 2014 12:32
S přítelem jsme spolu už skoro rok,první 4měsíce sme brali drogy ve velkéma on začal mít něco jako toxickou psychózu...řekli sme si že přestaneme a taky že jo...kvůli nemu sem ty 4roky zahodila a jeho to odnaučila...nejhorší zjštění však bylo to že ty halucinace vlastně halucinace nebyli a byli jsme o tim oba přesvědčení. nejhoší je že jeho nejlepší kámoš něco jako jeho brácha to všechno dělal úmyslem aby nás rozdělil což sme zjistili až v těchto posledních ěsících. málem mi i zabil pesana když sme byli s přítelem ve sprše...nejhorší je na tom to že když je s nim tak je jak kdyby ho zhypnotizoval. on ví že to všechno dělal on ale nechce si to přiznat :⁄ nejhorší na tom je to že předevčírem sme se strašně kvůli tomu chytli...on mi fyzicky ublížil a já jemu též a on si to nechce odpustit a bojí se co by se mohlo stát příště...včera se mnou rozešel a míra mu u toho celou dobu stál za ,,prdelí´´ vím že mě miluje a já bych za něj byla schopná dát i život tak poradte prosím co mám udělat abych ho neztratila uplně?
Odpověď - PhDr. Ivana Vajnerová 26. 8. 2014 11:54
Zdravím vás, Šárko, rozhodně byste měli navštívit společně odborníka, nejlépe psychiatra a připravit se na dlouhodobější terapii. Pomůže vám to jednak zbavit se důsledků braní drog, které někdy v různých podobách přetrvávají a brání vést zcela plnohodnotný a vyrovnaný život. A neméně podstatné je, uspořádat co nejlépe váš vzájemný vztah i přítelovu fixaci na kamaráda, který zjevně celkovou situaci ještě+ víc komplikuje.
Návštěvy psychiatra se nijak neobávejte, určitě vás s pochopením vyslechne, jistě pro něj nebudete první případ podobného typu, do takovéto situace se dostává řada lidí a vždy mají šanci ji vyřešit.
Budu vám držet palce, Ivana Vajnerová

Zobrazuj jen dotazy z kategorie:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky