PhDr. Lenka Hulanová - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
PhDr. Lenka Hulanová
psycholog, psychoterapeut
Nezáleží na tom, s čím přicházíte, ale s čím odcházíte. Společně zapracujeme na tom, aby se to, co vás tíží, zlepšilo nebo úplně zmizelo.

Specializace:
Strach a panika, Vztahy a manželství, Deprese, Poruchy příjmu potravy, Násilí a zneužívání, Šikana, Sexualita, Smrt a zármutek, Trauma, Děti a výchova
Jazyky:
Český jazyk Český jazyk
PhDr. Lenka Hulanová

Již v sedmé třídě jsem napsala ve slohové práci na téma „Mé budoucí povolání“, že ze mě jednou bude psycholožka. Pamatuji si, že jsem byla, a vlastně stále jsem, fascinována lidskou myslí. Pořád mě uchvacuje její různorodost, rozmanitost a hlavně tajemnost, protože vězte, že ani psycholog ještě stále neumí číst myšlenky.

Abych se o těchto tajích mysli i duše dozvěděla více, vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během studia mi nejvíce přirostla k srdci vývojová, dětská a sociální psychologie, proto se i má diplomová a rigorózní práce věnovala zneužívání dětí na internetu.

Již šest let se pohybuji v oblasti telefonické krizové intervence a psychologického poradenství, které je poskytováno lidem, jenž se ocitli v těžké životní situaci. Specializuji se nejen na problémy rodičů s dětmi a mladými lidmi, ale také naopak, na problémy dětí a mladých lidí s rodiči. Rodičovské i rodinné problémy se mohou týkat čehokoliv, například učení, záškoláctví, agresivity, lhaní, zneužívání návykových látek, trestné činnosti, rozvodové situace, úmrtí člena rodiny, útěku dítěte z domova, psychických a osobnostních problémů, jako je např. zvýšená úzkostnost, nespavost, problémy v kontaktu s vrstevníky, šikana apod. Společně můžeme hledat cestu ven z jakékoliv vaší náročné situace.

Nezáleží na tom, s čím přicházíte, ale s čím odcházíte. Společně zapracujeme na tom, aby se to, co vás tíží, zlepšilo nebo úplně zmizelo.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky