Tomáš Ondrák - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
Tomáš Ondrák
poradce
„Jsem Váš průvodce na další cestě.“

Specializace:
Profesní rozvoj, Osobnostní rozvoj, Vztahy a manželství, Stres a vyhoření
Jazyky:
Český jazyk Český jazyk
Tomáš Ondrák

Pomáhám lidem najít vlastní cestu k sobě samým a pak k jejich snům a cílům. Pyramidu také nelze stavět od špičky, ale od velké, pevné základny. A tam je potřeba začít. Každá cesta životem i nitrem začíná totiž u sebe a po mnohých zatáčkách a serpentinách překvapivě u sebe také končí. Lidé by chtěli to i ono, být tím i oním. Ale nejprve musí být sami sebou, pak lze pracovat na všem ostatním. Provedu vás cestou, kterou jsem sám prošel, ale tentokrát to bude o vaší cestě.

Mohu vám nabídnout zkušenosti z 12 let praxe v projektovém managementu v českých firmách i nadnárodních výrobních a obchodních korporacích a další zkušenosti z neziskových organizací, a také ze vzdělávání dětí i dospělých, či personalistiky.

Od roku 2005 se věnuji problematice pracovního stresu a psychosomatice, konzultacím a životnímu poradenství. Od roku 2015 se zabývám tématy léčby traumatu z dětství a vztahy v rodině a procházím postupným terapeutickýcm sebezkušenostním výcvikem u soukromých lektorů, koučů a profesionálů v této oblasti.

Poslední rok se věnuji koučování s využitím systemických, PCA a Gestalt přístupů. V roce 2019 jsem složil zkoušky po studiu tohoto kurzu na Vysoké škole aplikované psychologie, na který v současné době navazuji dalším ročníkem zaměřeným na studium a praxi Gestalt terapie v koučování na Vysoké škole aplikované psychologie a také psychoterapeutickými kurzy na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

Mezi mé oblíbené oblasti patří osobní a profesní koučing, vztahové poradenství, vznik traumat z dětství a jejich projekce do současných životních situací, provádění klientů obdobím životních transformací a také vztahové poradenství, podpořené zkušenostmi z Mužských kruhů.

Při koučování a terapeutickém poradenství používám nástroje např. z Gestalt terapie a vycházím z Jungovské psychologie a Assagioliho psychosyntézy, ale tyto techniky nenahrazují klinickou psychologickou a psychoterapeutickou péči.

Při telefonické konzultaci je samozřejmostí naprostá diskrétnost a mlčenlivost o všech tématech, stejně jako lidský a individuální přístup. Díky tomu máte, jako klient, bezpečný a chráněný prostor, ve kterém se můžeme vydat na cestu k vašemu cíli a změně, po které toužíte.

Pokud neodpovím na hovor, mám právě konzultaci nebo jednání. Zkuste to prosím později. Nejčastěji jsem k zastižení po 16h, během pátků a o víkendy


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky