Petra Urbanová - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
Petra Urbanová
psychoterapeut
V běhu život jsem se setkávala s lidmi, kteří potřebovali péči psychoterapeuta, ale báli se. Telefonické poradenství je ideální, bezpečné.

Specializace:
Osobnostní rozvoj, Vztahy a manželství, Strach a panika, Násilí a zneužívání, Smrt a zármutek, Sexualita, Deprese
Jazyky:
Český jazyk Český jazyk
Slovenský jazyk Slovenský jazyk
Angličtina Angličtina
Petra Urbanová

V běhu život jsem se setkávala s lidmi, kteří potřebovali péči psychoterapeuta, ale báli se. Telefonické poradenství je ideální, bezpečné.

Vzdělání:
Univerzita Palackého,filosofická fakulta -  obor sociologie-andragogika 1992-1997
Výcvik ve skupinové psychoanalytické psychoterapii 2005-2010 IAPSA Praha
 
Praxe 2008 - dosud: soukromá psychoterapeutická praxe
 
Se Sigmundem Freudem jsem se "potkala" na střední škole a věděla jsem, že psychoanalýza bude to  pravé. Zaujala mě i výchova a vzdělávání dospělých, oba teoretické základy mě přivedly k psychoanalýze.
V průběhu praxe, i v soukromém životě jsem se setkávala často s lidmi, kteří potřebovali péči psychiatra, psychoterapeuta, ale nechtěli, báli se stigmatizace. I kvůli nim jsem svou praxi založila na anonymitě mých klientů, aby se v terapii cítili v bezpečí.
 
Možnost pomoci telefonickou intervencí je ideální možností pro ty, kteří řeší problémy osobní, rodinný, vztahový, ale mají strach jít si pro pomoc. Tu mohu po telefonu nabídnout téměř anonymně, v bezpečí, v domácím prostředí. Doufám, že tato zkušenost ukáže cestu k psychoterapii.
 
Petra Urbanová


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky