PhDr. Martina Brodská - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
PhDr. Martina Brodská
psychoterapeut


Specializace:
Strach a panika, Stres a vyhoření, Osobnostní rozvoj
Jazyky:
Český jazyk Český jazyk
PhDr. Martina Brodská

Odborník na témata: krizová situace, posttraumatická stresová porucha, bezradnost v životě, osobnostní rozvoj, psychosomatika, syndrom vyhoření, potíže s dětmi, traumata z dětství a jejich následky

Jedním z důvodů, proč využít psychoterapeuta na telefonu, může být prosté vypovídání se ze svých životních peripetií či aktuální krizové situace. Rozklíčujeme možnosti, jak ji zvládnout. Samotné sdělení má ozdravný charakter. To je principem aktivního naslouchání, ač k dokonalosti terapeutické metody je vhodný osobní kontakt. Dalším důvodem může být rozhovor či konzultace k Vašemu životnímu stylu. Například hledání podstaty toho, proč je Vám po zdravotní stránce nepohodlně, a přitom lékaři Vám nemohou více pomoci. V tom případě Vám nabízím psychosomatický přístup. Vedení Vašeho života a přístup k situacím úzce souvisí s Vaším zdravím. Odhalme příčinu Vašich potíží, pokud již lékařská vyšetření zjevně nic neprokázala. Budu se hodně vyptávat. Na místě bude Vaše upřímnost a důvěra.

Vypovídejte se ze svých starostí bez toho, že by Vás někdo hodnotil či odsuzoval. Možná byste příbuzným, známým ani přátelům svůj příběh nesdělili, ale cizí osobě, která je vázána mlčenlivostí, docela klidně. Možná to nemáte komu říct. Pak jsem tu pro Vás. Budu bedlivě poslouchat, co mi říkáte. Když budete chtít názor či radu, můžu pomoci, na koho se dále obrátit.

Vystudovala jsem na Univerzitě Karlově několik oborů – sociální pedagogiku, chemii a doktorát získala v oboru výchova ke zdraví. Tento široký, celostně pojatý obor vychází z definice zdraví. Holisticky pohlíží na člověka, zajímá se o jeho fyzické zdraví, duševní pohodu a sociální stránku (rodina, přátelé, opora, vztahy v práci atd.).

Mám z dřívějška zkušenosti jako střední zdravotnický pracovník z oddělení nemocnice ARO a chirurgie. Chemické vzdělání neméně přispívá k pochopení chemie lidského těla a celkové pohody člověka. Několik let vyučuji psychologii pracovníky v sociálních službách.

Nabízím Vás telefonickou pomoc a těším se na rozhovor s Vámi.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky