Telefonní psychologická poradna v ČR s platbou kartou! - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Telefonní psychologická poradna v ČR s platbou kartou!

Jsme první telefonní psychologickou poradnou svého druhu v ČR. Ve světe se jedná se o zcela běžný způsob poskytování psychologické pomoci. Tento typ služby má úplně nový koncept a v Česku je zcela unikátní!

V naší poradně vám nabízíme telefonické konzultace s diplomovanými psychology a psychoterapeuty. Každý z poradců se soustředí na jinou oblast psychologie. Stačí se podívat do jejich profilů a vybrat si toho, který vám bude nejvíce vyhovovat. Za hovor s psychologem platíte prostřednictvím své platební karty. Díky tomu mohou psychologové nabízet své služby za nejnižší možné ceny.

Platíte pouze za provolané minuty. Stačí ověřit své telefonní číslo a přiřadit platební kartu, ze které bude váš hovor účtován. Celá záležitost vám zabere méně než jednu minutu. Zadání platební karty vás k ničemu nezavazuje a kartu můžete kdykoliv změnit či odebrat. 

PSYCHOLOGICKÁ POMOC NA TELEFONU - NONSTOP A ZCELA DISKRÉTNÍ!

   Výhody psychologického poradenství přes telefon

  •  Službu můžete využít okamžitě, tedy ve chvíli, kdy ji potřebujete. Není potřeba se objednávat předem. Naši psychologové jsou vám k dispozici nonstop – 24 hodin denně, 365 dní v roce!

  • Nemusíte nikam chodit, vše vyřešíte z pohodlí svého domova. Nestresujte se cestováním, zbytečnou ztrátou času, velkou vzdáleností ani čekárnami.

  • Naše služba je anonymní a diskrétní – nikdo se nedozví, že jste využili psychologické poradenství! Ani psycholog, se kterým budete mluvit, nemusí znát vaši identitu, pokud si to nebudete výslovně přát.

Kdo jsou naši poradci? 

Naši poradci jsou zkušení a diplomovaní psychologové a psychoterapeuti. S dlouholetou praxí v oboru, se zkušenostmi s krizovými intervencemi a absolvovanými psychoterapeutickými výcviky. O jejich odbornosti se můžete sami přesvědčit v jejich osobních profilech, kde naleznete jejich životopisy, náhledy diplomů a certifikátů a přehled jejich pracovních zkušeností. Vybrat si tak můžete poradce, který má ty největší předpoklady zabývat se vaším specifickým problémem.

Napsali o nás: "V Česku vzniká unikátní služba - psycholog na telefonu"

Další články

Mužský versus ženský mozekvloženo 26. 3. 2018

Mužský versus ženský mozek

Mozek muže a ženy je odlišný. Mnohdy nechápeme myšlenkové pochody svého protějšku a přemýšlíme, jestli se dá ta odlišnost generalizovat, a tudíž nemá smysl se tím trápit. A tak si říkáme, zda za to můžou geny nebo výchova v rodině.

Fyziologické rozdíly mezi mužským a ženským mozkem jsou dány vlivem hormonů.

Význam školních úkolůvloženo 27. 2. 2018

Význam školních úkolů

Škola, nějaký ten kroužek a úkoly na další den. Často denní režim školních dětí vypadá nějak takto. Jít na chvíli ven? Na to už, zejména v zimním období, většinou čas nezbývá.

Domácí úkoly jsou velmi diskutovanou záležitostí v rámci vztahu škola a rodina.

Kdy raději nemluvit?vloženo 22. 2. 2018

Kdy raději nemluvit?

Aby si partneři rozuměli a chápali se, musí spolu mluvit. Pouze když budou znát jeden druhého, své city a prožitky, může se mezi takovými partnery vyvinout skutečná láska.

Řekněme si narovinu, že někdy řešíme malichernosti.

Jak zvládat životní krizevloženo 13. 2. 2018

Jak zvládat životní krize

Větší či menší krize k životu patří. Neexistuje jednoduchý návod, jak se jim zcela vyhnout. Může přijít krize partnerská, pracovní či krize středního věku. Jak se s takovou krizí vypořádat?

Život přináší změny. Je proto dobré se k němu tak postavit.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky