Sexualita - Vitavera - Váš psycholog na telefonu!
Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Sexualita

Sexualita

 

Nikdo na světě neví, co je normální, a co není. Každý člověk má jiné touhy a potřeby. Záleží jen na tom, abychom při jejich uspokojování nikomu neubližovali.

Mít svojí „úchylku“ je zcela běžné. To, že vás mohou vzrušovat jiné věci než většinu populace, neznamená, že je s vámi něco v nepořádku. Přesto – pokud pochybujete o své sexualitě a stydíte, že za to, co vám dělá dobře, obraťte se na naše odborníky. Ti vám s naprostou diskrétností a ochotně pomohou odhodit stud a pochopit sebe sama.

Sice se zdá, že dnešní doba je benevolentní ke všemu a ke všem, ale když dojde na lámání chleba, často se k vám rodina nebo kolegové obrátí zády. Obzvláště pokud pocházíte z malého města nebo vesnice. Přiznat si svoji orientaci může být těžší, než si kdokoli z nás dokáže představit.

Okolí útočí, nemůžete na návštěvu k rodičům vzít svého milovaného a vy si vymýšlíte historky o báječném heterosexuálním vztahu a v noci před usnutím pak máte výčitky svědomí. Trpí tak nejen vaše rodina, ale hlavně vy. Rádi vám pomůžeme vyřešit zapeklitou životní situací Sami uvidíte, jak se vám uleví a vy budete dál hrdě kráčet s hlavou vztyčenou!

Něco jiného je, pokud jste se v minulosti stali obětí sexuálního napadení. Takový traumatický zážitek změní celý váš – nejen sexuální – život. Odmítáte se milovat s partnerem, a když už k pohlavnímu styku dojde, nemáte z něj potěšení a nemůžete dosáhnout orgasmu. I tenhle problém má řešení. A my ho pro vás máme.

Odborníci na tuto kategorii:

zobrazit detail
Český jazyk Petra Urbanová psychoterapeut
Odborník na témata: Osobnostní rozvoj, Vztahy a manželství, Strach a panika, Násilí a zneužívání, Smrt a zármutek, Sexualita, Deprese
V běhu život jsem se setkávala s lidmi, kteří potřebovali péči psychoterapeuta, ale báli se. Telefonické poradenství je ideální, bezpečné.
1

Články:

Svátky klidu a míruvloženo 9. 12. 2019

Svátky klidu a míru

Druhý advent je za námi a Štědrý večer klepe na dveře. Máme tu Vánoce. Někteří se těší, někteří se děsí.

Přemýšlíte před spaním, jak si zorganizujete čas tak, abyste všechno stihli? Kde se vlastně bere ten pocit, že o Vánocích musí být vše perfektní?

Kyberšikanavloženo 2. 12. 2019

Kyberšikana

Kyberšikana je nový a specifický druh šikany.

Dítě nebo dospívající opakovaně trápí, hrozí, pronásleduje, ponižuje, zesměšňuje nebo se jinak zaměřuje na další dítě nebo dospívajícího pomocí textových zpráv, e-mailů, webových stránek nebo pomocí jakéhokoli jiného typu moderních komunikačních technologií.

Psycholog versus psychiatrvloženo 25. 11. 2019

Psycholog versus psychiatr

Rozdíl mezi psychiatrem a psychologem není české veřejnosti často znám. Jde přitom o dvě zcela rozdílné profese!

Kdo je tedy psycholog a jak mi může pomoci? Jaký je rozdíl mezi psychologem a psychiatrem a kdo je psychoterapeut?

Radost z bolestivloženo 18. 11. 2019

Radost z bolesti

Lidská sexualita má mnoho podob a výrazů.

Některé (zejména ty, které sami provádíme) pokládáme za normální a správné, jiné za „nenormální“ a některé třeba neznáme vůbec. Vnímání „normálního“ se mění v čase a prostoru a definice slova „normální“ zkrátka neexistuje!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)


obchodní podmínky zpracování osobních údajů zpracování cookies mobilní verze  spolupracujte s námi  vaše názory a připomínky